KAYIT SİLDİRME İŞLEMLERİ HAKKINDA !!!

01 Nisan 2021 Perşembe

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nın 27.08.2020 tarih ve E.37623 sayılı yazısına istinaden Fakültemizden kayıt sildirmek isteyen öğrencilerimizden şahsen başvuru şartı aranmamakta olup, aşağıdaki linkte bulunan dilekçeyi (EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DORDULRULACAK) ve NÜFUS CÜZDAN FOTOKOPİSİNİ Fakültemiz e-posta ( iibfd@giresun.edu.tr ) adresine, öğrenci bilgi sisteminde kayıtlı e-posta adresinden ya da faks yoluyla 0454 310 13 50 numaralı telefona göndermeleri gerekmektedir. Dilekçe gönderen öğrencilerimiz öğrenci kimliklerini aynı gün içerisinde postalamak ve gönderi bilgilerini e-posta ile bildirmek zorundadır. Öğrenci kimliğini postaladıktan sonra gönderi bilgilerini fakültemiz e-posta adresine bildirmeyen öğrencilerin kayıt silme işlemleri yapılmayacaktır. 

Dilekçe için TIKLAYINIZ.

AÇIKLAMALAR
  1. Dilekçe İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına, öğrencinin Üniversitemizde kayıtlı e-posta adresinden, Fakültemiz e-posta adresine ( iibfd@giresun.edu.tr ) ya da 0454 310 13 50 numaralı faks yoluyla iletilmesi gerekmektedir.
  2. Bu dilekçeyi gönderen öğrenci kendi rızasıyla kaydının silinmesini kabul etmiş olup, bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.
  3. Dilekçeyi gönderen öğrenci aynı gün içerisinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı adresine öğrenci kimliğini postalamak zorundadır. Kimlik gönderilecek adres aşağıda belirtilmiştir. Öğrenci kimliğini postaladıktan sonra gönderi bilgilerini fakültemiz e-posta adresine bildirmeyen öğrencilerin kayıt silme işlemleri yapılmayacaktır. 
E-posta adresi : iibfd@giresun.edu.tr
Faks : 0454 310 13 50
Telefon : 0454 310 13 00
Kimliğin gönderileceği adres : Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi Gaziler mahallesi Prof Ahmet Taner Kışlalı caddesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı Merkez/ GİRESUN