İİBF'LİLER SENE SONU ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

21 Aralık 2018 Cuma

25 Aralık Salı günü saat 14:30'da Mehmet Akif Ersoy konferans salonunda başlayan Karız Su Kanalları Konferansı'ndan sonra, Fakültemize geçilmiş ve Fakültemiz Fatih Sultan Mehmet Koridorunda İİBF sene sonu etkinliği yapılmıştır. Kuru pasta, içecek ve meyve ikram edilen etkinlikte, Fakültemizin Uluslararası İlişkiler Bölümünden ve Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünden iki öğrencimiz, birbirinden güzel şarkıları ile harika bir müzik ziyafeti vermişlerdir. 
      Onlardan sonra ricamızı kırmayarak sahneye çıkan Giresun Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Sanatçı Ayşe Karaçam birbirinden güzel eserler seslendirmiş, Harşit'in Yiğitleri parçası ile hepimizi duygulandırmıştır.  
      Öğrencilerimiz, katılan hocalarımız ve konuklarımız, güzel bir ortamı paylaşıp mutlu olmuşlardır. Bize destek olan Üniversitemiz Personeline,  özellikle SKS Daire Başkanlığına, Üniversitemiz Basınına, her zaman desteğini hissettiğimiz Strateji Dairesi Şube Müdürü Ayşegül Oksal'a ve sponsorlukları için Dış Paydaşlarımıza teşekkür ediyor, herkese, hepimize hayırlı, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyoruz.