FAKÜLTEMİZ MEZUNİYET TÖRENİ 25 HAZİRAN 2022 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

28 Haziran 2022 Salı

Fakültemiz 2021 – 2022 Akademik Yılı mezuniyet töreni, 25 Haziran 2022 Cumartesi günü Güre Yerleşkesinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN, Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan TANRISEVEN, Dekanımız Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrenciler ve öğrenci yakınlarının katıldığı tören, 
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulundan Öğr. Gör. Erdem ŞAHİN’in Giresun türkülerini seslendirdiği bağlama konseriyle başladı.

Mezun öğrencilerimiz adına fakültemiz birincisi Batuhan ÇAYAN’ın konuşmasıyla devam eden programda, Dekanımız Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ, Vali Yardımcısı Dr. Hasan TANRISEVEN ve Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN da öğrencilere hitaben birer konuşma yaptı.

Fakültemiz birincisi Batuhan ÇAYAN’ın yaş kütüğüne plaket çakması ve akabinde ilk üçe giren öğrencilerimizin ödüllerini almasıyla devam eden törende, bölümlerinde dereceye giren öğrencilerimize de başarı belgeleri verildi.

Mezuniyet töreni, öğrencilerimizin temsili diplomalarını almaları ve ardından kep atmalarıyla sona erdi.